Firmaya Özel Responsive Tasarım

Responsive web tasarım; bilgisayar, tablet ve mobil cihazlara göre ekran çözünürlüklerine duyarlı olan, kullanıcıya cihaz ve çözünürlük bağımsız olarak her alanda rahat bir gezinme sağlayan web tasarım aracıdır. Son dönemlerde ve günümüzde mobil ve tablet cihazların etkin kullanımıyla birlikte responsive web tasarıma olan gereklilik de artmaktadır.

Firmamız, web sitesi tasarımı yapmadan önce müşterilerini dinleyen ve tüm isteklerine cevap verebilecek web sitesi tasarımlarını oluşturabilmek için gereken yetenek ve tecrübeye sahip personel istihdam etmektedir. Özellikle web sitesi tasarımı konusunda deneyimli grafikerlerimiz tarafından sizin onayınız alınıncaya dek web sitesi tasarım ve web sitesi yazılım çalışmalarımız sürdürülmekte ve böylelikle sizin isteklerinizi tam olarak karşılayan web siteniz oluşturulmaktadır.

Web sitenizde, ürettiğiniz ve satışını yaptığınız ürünleri ön plana mı çıkarmak istiyorsunuz? Ürünlerinizin kategorilerini belirleyebileceğiniz, dilediğiniz kadar ürün ekleyebileceğiniz, ürünlerin özelliklerini, isterseniz fiyatını girip istediğiniz zaman güncelleyebileceğiniz tam size göre bir sistemimiz var. Sitenizin neredeyse tamamını kolayca yönetebildiğiniz bu paketimizi kullanmaya başladığınızda ürünleriniz arama motorlarında girdiğiniz ürün kategorisinde ve ürün adında ön plana çıkmaya başlayacak ve satışın ilk adımı Web sitenizde atılmaya başlayacak

Uzman destek ekibimiz panel kullanımı ile ilgili en ufak bir sıkıntınızda telefonun ucunda olacak ve sistemin tüm detaylarında size yardımcı olacak.

Tamamlanan Projelerden Bazıları. .

AsNETS YAZILIM ARGE SAN VE TIC LTD STI
Ist. End. ve Tic. Serbest Bölge Şb.
Aydınlı Serbest Bölge Mah. Kodalak Cad. No 3/101
34957 Tuzla / ISTANBUL TR
office@as-nets.com, +90-216-504-3600

© 2022. all rights deserved. AsNETS Yazılım.

OBEN