Tarihçe

15 yılı aşkın süredir, sizlere yüksek kaliteli geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Son yıllarda kademeli olarak genişleyen ürün yelpazesi, web tasarımın yanısıra, grafik tasarım, logo tasarımı ve markalama gibi pek çok hizmeti de içeriyor.

Randevu aldıktan sonra, ilgili taraflar ürünlerimizi satın almadan önce uzmanlarımızdan tavsiye alırlar. Nitelikli tavsiye ve kapsamlı bir hizmetin yanı sıra 24 saat hızlı destek için uzmanlarımız elbette e-posta ve telefon yoluyla müşterilerimiz için hala mevcuttur.

Misyonumuz

ASNETS YAZILIM AR-GE LTD.ŞTİ Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.

Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.

ASNETS YAZILIM AR-GE LTD.ŞTİ

Kalite Politikamız

Müşterilerimize faydalı hizmetler sunmak amacıyla, mükemmeli hedefleyen bir tutumla gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin, öncelikle tüm müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için;

Sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

AsNETS YAZILIM ARGE SAN VE TIC LTD STI
Ist. End. ve Tic. Serbest Bölge Şb.
Aydınlı Serbest Bölge Mah. Kodalak Cad. No 3/101
34957 Tuzla / ISTANBUL TR
office@as-nets.com, +90-216-504-3600

© 2022. all rights deserved. AsNETS Yazılım.

OBEN