PREV
NEXT

3D Animasyon

3d animasyon karakter ve objelerin görüntülerini değişik yöntem ve teknikler kullanarak bilgisayar sayesinde farklı programlarla hareketlendirilmesine denir. 3D animasyonları sizlerin karakterlerin çevresinde rahatça hareket ediyor hissine kapılmanızı sağlar. Bu animasyon tekniği oldukça yeni bir tekniktir.

Yeni girişiminiz için isim bulmak, atacağınız en önemli adımlardan biri olacaktır.Şirketlerin, firmaların firmanız veya markanız için belirlenecek olan isimi bundan sonra herkesin sizi o şekilde tanımasına ve anmasına neden olacaktır. İşte bu çalışmanın adına “Branding” adı verilmektedir. Yeni firma isim bulma eskisi kadar kolay değil.Yeni bulacağınız isim varsa Websiteniz ve Kurumsal kimliğinizle de uyumlu olması gerekir. İnternet kullanımının daha da yaygınlaşmasıyla birlikte firma isminizin domaininiz ile bağdaşması yani aynı olması gerekmektedir.

Kartvizit Tasarım

Kartvizit tasarımı nedir? Reklam insanların ve firmaların ürettikleri ürünleri veya vermiş oldukları hizmeti müşterilerine en iyi şekilde tanıtmayı amaçladıkları bir tür görsel şovdur. Ticari yaşamda önemli olan ürettiğiniz şeyin ne kadar kaliteli olduğu değil asıl önemli olan ürettiğiniz ürünü ne kadar iyi tanıttığınızdır. Dünya üzerindeki büyük binlerce firma bu büyüklüklerini pek tabi ki ürünlerinin yanı sıra aynı zamanda yapmış oldukları dünya geneli dev reklam kampanyalarına da borçludurlar. Bu kampanyalar sayesinde hiç adı duyulmamış bir firma bile kısa bir süre içinde fenomen hale gelebilmektedir. Reklamın özellikle de bireysel reklamın en etkili yöntemlerinden biri de kartvizittir. Kartvizit denilen şey üzerinde hizmeti veren kişinin veya firmanın adının numarasının ve adresinin yazılı olduğu kağıtlardır. Bu kartvizitleri kullanan kişiler genellikle iş adamları tacirler avukatlar ve muhasebecilerdir. Özellikle avukatlar arasında kartvizit olayı oldukça yaygındır. Bir avukat her zaman müvekkillerine en iyi şekilde tanıtılmak ister bunun için de kartvizitlerinin çok etkileyici ve özenle hazırlanması gerekir. Kartvizitler hazırlanmadan önce birtakım aşamalardan geçerler. Kartvizit tasarımı nedir ? sorusuna birçok cevap verilse de en doğru cevap kartvizitlerin etkileyiciliğini arttırmak için üzerinde yapılan iyileştirmelerdir diyebiliriz.

Katalog Tasarım

Reklamın ve tanıtımın büyük önem kazandığı günümüzde kullanılan yöntemlerin başında kataloglar gelir. Kataloglar, firmaların ya da kurumların ürünlerini ve hizmetlerini tanıttıkları, belli bir sırayı takip eden kitapçıklardır. Katalog tasarımı, firmaların, ürün ve hizmetleri ayrıntılı bilgiler sunarak, tanıtma aracıdır. Detaylı bilgiler sunan kataloglar müşterilerin vitrini olarak düşünülebilir. ... Afiş ve broşürlere göre kataloglar, daha kapsamlı daha detaylı bilgi içerir. Katalog tasarımlarının markanız için önemi oldukça fazladır. Profesyonel Katalog Tasarımlarında hedef kitlenin aklında yer etmesi çok önemlidir. Katalog tasarımlarınız ile kurumsal kimliğiniz uyuşmalıdır. Markanızın duruşuna uygun olan bir tasarımla müşterilerinizin aklında kalmalısınız.

AsNETS YAZILIM ARGE SAN VE TIC LTD STI
Ist. End. ve Tic. Serbest Bölge Şb.
Aydınlı Serbest Bölge Mah. Kodalak Cad. No 3/101
34957 Tuzla / ISTANBUL TR
office@as-nets.com, +90-216-504-3600

© 2022. all rights deserved. AsNETS Yazılım.

OBEN